RN73R1ETTP1152D50
MFR.Part #
RN73R1ETTP1152D50
JLCPCB Part #
C2498856
Description
-55℃~+155℃ 11.5kΩ 50V 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS