RN73H2ETTD3701D10
MFR.Part #
RN73H2ETTD3701D10
JLCPCB Part #
C4221999
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.7kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS