RN73R2BTTD5112B25
MFR.Part #
RN73R2BTTD5112B25
JLCPCB Part #
C2551258
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 51.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS