RN73R2BTTD5112A25
MFR.Part #
RN73R2BTTD5112A25
JLCPCB Part #
C2567546
Description
-55℃~+155℃ 250mW 51.1kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS