RN732BTTD2370C25
MFR.Part #
RN732BTTD2370C25
JLCPCB Part #
C4237113
Description
-55℃~+155℃ 125mW 237Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS