RN73R2BTTD5101C50
MFR.Part #
RN73R2BTTD5101C50
JLCPCB Part #
C4225858
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.1kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS