RN73R2BTTD3572F25
MFR.Part #
RN73R2BTTD3572F25
JLCPCB Part #
C3955931
Description
-55℃~+155℃ 250mW 35.7kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS