RN73H2ETTD13R0F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD13R0F50
JLCPCB Part #
C4246416
Description
13Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS