HV73V2BTTD206J
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
HV73V2BTTD206J
JLCPCB Part #
C4174856
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 20MΩ 333mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS