RN73R2BTTD5051D10
MFR.Part #
RN73R2BTTD5051D10
JLCPCB Part #
C2553129
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.05kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS