RN73R2BTTD4992C10
MFR.Part #
RN73R2BTTD4992C10
JLCPCB Part #
C2565423
Description
-55℃~+155℃ 250mW 49.9kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS