RN73R2BTTD4871F25
MFR.Part #
RN73R2BTTD4871F25
JLCPCB Part #
C2529874
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.87kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS