RN73R2ATTD3361B50
MFR.Part #
RN73R2ATTD3361B50
JLCPCB Part #
C4077597
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.36kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS