RN73R2BTTD4751D50
MFR.Part #
RN73R2BTTD4751D50
JLCPCB Part #
C2529849
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.75kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS