AA1206FR-07215KL
MFR.Part #
AA1206FR-07215KL
JLCPCB Part #
C2114412
Description
-55℃~+155℃ 200V 215kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS