RN73R2BTTD4702C25
MFR.Part #
RN73R2BTTD4702C25
JLCPCB Part #
C4088593
Description
-55℃~+155℃ 250mW 47kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS