HV731JRTTD4644F
MFR.Part #
HV731JRTTD4644F
JLCPCB Part #
C6965796
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.64MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS