RN731ETTP1600B50
MFR.Part #
RN731ETTP1600B50
JLCPCB Part #
C3937730
Description
-55℃~+155℃ 160Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS