RN73R2BTTD4423C25
MFR.Part #
RN73R2BTTD4423C25
JLCPCB Part #
C4065359
Description
-55℃~+155℃ 250mW 442kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS