RK73G1HTTC4302F
MFR.Part #
RK73G1HTTC4302F
JLCPCB Part #
C2582542
Description
-55℃~+155℃ 43kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS