RN73R2BTTD4371B10
MFR.Part #
RN73R2BTTD4371B10
JLCPCB Part #
C2573077
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.37kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS