RN73R2BTTD4370A25
MFR.Part #
RN73R2BTTD4370A25
JLCPCB Part #
C2567600
Description
-55℃~+155℃ 250mW 437Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS