RN73R2BTTD4321D10
MFR.Part #
RN73R2BTTD4321D10
JLCPCB Part #
C4345190
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.32kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS