HV732BTTD2203D
MFR.Part #
HV732BTTD2203D
JLCPCB Part #
C4284973
Description
-55℃~+155℃ 220kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS