RK73H2ATTD1270D
MFR.Part #
RK73H2ATTD1270D
JLCPCB Part #
C2576924
Description
-55℃~+155℃ 127Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS