RN73R2BTTD4220B05
MFR.Part #
RN73R2BTTD4220B05
JLCPCB Part #
C4162135
Description
-55℃~+155℃ 250mW 422Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS