TLR2BPDTD15L0F50
MFR.Part #
TLR2BPDTD15L0F50
JLCPCB Part #
C2573248
Description
-65℃~+170℃ 1.5W 15mΩ ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS