RN73H2ETTD4371D50
MFR.Part #
RN73H2ETTD4371D50
JLCPCB Part #
C4235433
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.37kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS