SG73S2ATTD6190F
MFR.Part #
SG73S2ATTD6190F
JLCPCB Part #
C4331403
Description
-55℃~+155℃ 250mW 619Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS