RN73R2BTTD3922A25
MFR.Part #
RN73R2BTTD3922A25
JLCPCB Part #
C2567475
Description
-55℃~+155℃ 250mW 39.2kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS