HV732HRTTE625J
MFR.Part #
HV732HRTTE625J
JLCPCB Part #
C6060647
Description
-55℃~+155℃ 500mW 6.2MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS