RN73R2BTTD38R3C25
MFR.Part #
RN73R2BTTD38R3C25
JLCPCB Part #
C2549365
Description
-55℃~+155℃ 250mW 38.3Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS