RN732BTTD2432F100
MFR.Part #
RN732BTTD2432F100
JLCPCB Part #
C6277224
Description
-55℃~+155℃ 125mW 24.3kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS