RK73H2ATTD1504F
MFR.Part #
RK73H2ATTD1504F
JLCPCB Part #
C317312
Description
-55℃~+155℃ 1.5MΩ 150V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS