RN73R2BTTD3610C25
MFR.Part #
RN73R2BTTD3610C25
JLCPCB Part #
C4055544
Description
-55℃~+155℃ 250mW 361Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS