RN73H1ETTP1541F10
MFR.Part #
RN73H1ETTP1541F10
JLCPCB Part #
C4199894
Description
-55℃~+155℃ 1.54kΩ 62.5mW Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS