RN73R2ETTD3572F25
MFR.Part #
RN73R2ETTD3572F25
JLCPCB Part #
C2605952
Description
-55℃~+155℃ 250mW 35.7kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS