RN73R2BTTD3572A10
MFR.Part #
RN73R2BTTD3572A10
JLCPCB Part #
C3976559
Description
-55℃~+155℃ 250mW 35.7kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS