MOSX5C1R0J
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
MOSX5C1R0J
JLCPCB Part #
C3495295
Package
Plugin,D9xL24.5mm
Description
-55℃~+200℃ 1Ω 5W Metal Oxide Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D9xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS