HV732BRTTD164G
MFR.Part #
HV732BRTTD164G
JLCPCB Part #
C7206036
Description
-55℃~+155℃ 160kΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS