RN73R2BTTD3400C50
MFR.Part #
RN73R2BTTD3400C50
JLCPCB Part #
C2550258
Description
-55℃~+155℃ 250mW 340Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS