RN732BTTD2152D25
MFR.Part #
RN732BTTD2152D25
JLCPCB Part #
C3927294
Description
-55℃~+155℃ 125mW 21.5kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS