RN73R2BTTD3243D100
MFR.Part #
RN73R2BTTD3243D100
JLCPCB Part #
C4025366
Description
-55℃~+155℃ 250mW 324kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS