RN73H2ETTD18R9D50
MFR.Part #
RN73H2ETTD18R9D50
JLCPCB Part #
C4257329
Description
18.9Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS