RN731JTTD2640F100
MFR.Part #
RN731JTTD2640F100
JLCPCB Part #
C7057230
Description
-55℃~+155℃ 264Ω 63mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS