RN73R2BTTD2941D100
MFR.Part #
RN73R2BTTD2941D100
JLCPCB Part #
C2529865
Description
-55℃~+155℃ 2.94kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS