RN73R2BTTD2741B25
MFR.Part #
RN73R2BTTD2741B25
JLCPCB Part #
C2548449
Description
-55℃~+155℃ 2.74kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS