RN73R2BTTD2711B25
MFR.Part #
RN73R2BTTD2711B25
JLCPCB Part #
C2548399
Description
-55℃~+155℃ 2.71kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS