RN73R2BTTD2672A10
MFR.Part #
RN73R2BTTD2672A10
JLCPCB Part #
C4122608
Description
-55℃~+155℃ 250mW 26.7kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS