SLR1TTE28R0F
MFR.Part #
SLR1TTE28R0F
JLCPCB Part #
C4074982
Description
-55℃~+180℃ 1W 28Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS